Strona głównaInwerterySMAInwerter SMA SB Sunny Boy 3.0 3kW 1 faza
Elektronika

Naprawa monitorów
Szybki kontakt

E-pasaż Fotowoltaika
07-410 Ostrołęka


Serwis Elektroniczny
Naprawa telewizorów
Serwis komputerów
Naprawa laptopów
Fotowoltaika
Elektryk
Drobne naprawy domowe

tel. 690 567 138
WhatsApp: 690 567 138
emali: biuro@recost.pl

Inwerter SMA SB Sunny Boy 3.0 3kW 1 faza

Netto: 4.227,64 zł
Brutto: 5.200,00 zł
Producent: SMA
Kod: SB3.0-1AV-40
SUNNY BOY 3.0 / 3.6 / 4.0 / 5.0
To coś więcej niż zwykły falownik.
Mniejszy, prostszy i wygodniejszy w użyciu dzięki pakietowi
usług SMA Smart Connected.
Nowy falownik Sunny Boy 3.0–5.0 jest następcą popularnego na całym świecie modelu Sunny Boy 3000–5000TL, lecz nie jest tylko zwykłym falownikiem fotowoltaicznym: dzięki zintegrowanemu pakietowi usług SMA Smart Connected zapewnia on pełen komfort użytkownikom i instalatorom instalacji. Automatyczne monitorowanie falownika przez firmę SMA pozwala analizować pracę, sygnalizować nieprawidłowości i dzięki temu ograniczyć czasy przestojów do minimum.Falownik Sunny Boy idealnie sprawdza się w przydomowych instalacjach fotowoltaicznych. Niezwykle lekka konstrukcja i um-ieszczone na zewnątrz przyłącza umożliwiają szybki montaż urządzenia, a intuicyjny serwer WWW pozwala na jego proste uruchomienie. Zgodność z aktualnymi standardami komunikacyjnymi gwarantuje możliwość doposażenia falownika w dowolnym momencie w inteligentny moduł zarządzania energią oraz systemy magazynowania energii firmy SMA.


Wysyłka kurier UPS przelew konto Mbank gratis - za pobraniem 50zł

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

stat4u
Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ